Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Real Estate Trojna

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

web

RADEK TROJNA, CEO / Více než 10 let se věnuji realitní a developerské činnosti. Za tuto dobu jsem prodal desítky nemovitostí a realizoval developerské projekty na Moravě, odkud pocházím.

Více než 10 let se věnuji realitní a developerské činnosti. Za tuto dobu jsem prodal desítky nemovitostí a realizoval developerské projekty na Moravě, odkud pocházím. Jedním z mých velkých projektů byl nákup pozemků, změna ÚP a inženýring až po kontrolu stavby pro Tesco ČR a vedlejší nájemní jednotky. Dalším velkým projektem byla výstavba a následný prodej 8 řadových RD v Břeclavi na Kupkově ulici a také kompletní rekonstrukce objektu na bytový dům, kde se realizovalo 10 bytových jednotek s jejich následným prodejem.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.