Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Kamenictví Čech

Rok výroby:

2016

Typ projektu:

web

Kamenictví Čech je rodinná firma s dlouholetou tradicí. V našem sortimentu najdete kuchyňské a koupelnové desky, dlažby, obklady, krby, pomníky a náhrobky a další. 

Od roku 1984 se zabýváme výrobou klasických i atypických pomníků na zakázku, renovací pomníků, jejich pojištěním a prodejem pomníkových doplňků. Významnou roli hraje Kamenictví Čech v interiérové oblasti a to jak výrobou kuchyňských pracovních desek z přírodního kamene na zakázku, koupelnových doplňků z přírodního kamene, tak i výrobou schodů, soklů, dlažeb a obkladů.

V exteriérové oblasti se zaměřuje na výrobu schodů, parapetů, soklů, dlažeb, stavbou krbů (v interiéru včetně dodávky krbové vložky).

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.