Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Ladné jezera

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

microsite

Soustava Ladných jezer se nachází v srdci Lednicko – Valtického areálu mezi obcí Lednice a městem Břeclav, v nadmořské výšce 160 m / n. m. Zaujímá více jak 8 ha vodní plochy. Areál tvoří dvě jezera.

Orlí jezero / Má rozlohu téměř 6 ha. Je určeno pro rybáře vyznávající klasické způsoby lovu např. na položenou apod. Z jednotlivých druhů ryb jsou zde zastoupeny: kapr (v roce 2021 uloven kus 23 kg), lín (až 5 kg), amur, štika, candát, sumec, bolen, okoun, jeseter…
Jezero ledňáčků / Má rozlohu téměř 3 ha. Tato plocha se připravuje. Po svém dokončení bude určena milovníkům vláčení. Důraz je zde kladen na chov candáta, okouna, pstruha duhového, bolena…

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.